Bankai

Semnaturile nu au voie sa depaseasca dimeniunea de 600x150 pixeli

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Personajul preferat

In jos 
AutorMesaj
Mimi
New Student
New Student

Data de înscriere : 18/04/2009
Varsta : 22
Localizare : Sub nisipuri in Alaska

MesajSubiect: Personajul preferat   Dum Apr 19, 2009 12:52 am

Care este personajul vostru preferat si de ce?
Al meu este Winry si imi place de ea pentru ca este glumeata, stie sa se imbrace cool si imi place cum il loveste pe Edward cu cheia franceza in capatana.
Sus In jos
Dexter
Bankai
Bankai

MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Dum Apr 19, 2009 12:53 am

Al meu este...pai greu de zis...Cred ca Al ^.^, desi e prea stresat cateodata...
Admin edit:Hmmm ar trebuii sa scrii mai mult de 1 rand macar puteai face efortu sa scrii inca unu in plus te rog nea aizene da edit

Sus In jos
http://senbonzakura.wikiforum.ro
~L@v3l3ss~

Data de înscriere : 20/04/2009
Localizare : epfff..nu conteaza

MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Lun Apr 20, 2009 10:26 pm

Mie imi place de Ed Me too!!! imi place la nebunie deoarece e dragut puternic si foarte foarte tare.... I\'m in love... I\'m in love... fata de altii el e cel mai bun sa nu zicem ca Winry si Al(parca)nu sunt frumosi dar totusi ed e preferatu

Ultima editare efectuata de catre ~L@v3l3ss~ in Lun Apr 20, 2009 10:42 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Ichigo
Bankai
Bankai

Varsta : 25
Localizare : Karakura town/Soul Society

MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Lun Apr 20, 2009 10:40 pm

WTF??? OMFG cata mai spamu faceti Wha\'??? Uhm...not me! totusi trebuie sa si specificati dc va place dar putin mai mult nu doar 1 rand asta e spam in toata regula ce?ce?ce?
si in plus persoanju meu preferat este sa bata tobele Muhahahah!!! e Edward Elric imi place enorm caracteru lui si arata super :> :x imi place mai ales cand se enerveaza cand e facut pitic XD Un om oarecare care e alchemist: Imi pare bine de cunostinta domnule fullmetal(dar cand colo da mana cu Al) Al:Etoo nu eu sunt Alchemistu de otel eu sunt fratele mai mic el e alchemistu de otel de acolo Omu acela:CE ?piticu acela e alchemistu de otel nu se poate ED:*piticu acela..... piticu acela..... piticu acela...**sarind in sus de furios* CUM MAI FACUT ?PITIC?SUNT ASA DE MIC CAT TREBUIE SA MA VEZI CU LUPA?!Fraiere! Omul acela: kowaii Poate veni oricand..

Bankai

MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Sam Mai 09, 2009 5:23 am

Imi pare rau dar nu ati editat postruile WTF??? de aceea o sa vi le sterg la urmatorii useri winry_ed_alchemist .Dany si Koizumi Emi deoarece au avut destul timp pentru a-si edita postu da vad ca le-a fost lene Fraiere! asa ca le sterg alta data sa se invete sa nu mai faca SPAM!
EDIT:DEXTERE TU ESTI IERTAT PENTRU CA ESTI ADMIN :) :D SI E DOAR O EXCEPTIE SI ASTA E ULTIMA ALTA DATA CAND TE MAI PRIND CA FACI SPAM ITI STERG POSTU Fraiere! A DA SI PUTEAM EDITA EU IN LOCU CELORLALTI USERI LENESI DAR NU E PREA CORECT Put ya ass on work! ASA CA E BINE UNDE VAD SPAM SA DUS POSTU Omu\' naturii xD SCUZATI DE CAPS DAR AM SCRIS ASA CA SA VA ATRAG ATENTIA MAI BINE :D

Data de înscriere : 20/04/2009
Localizare : epfff..nu conteaza

MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Sam Mai 09, 2009 4:11 pm

"de aceea o sa vi le sterg la urmatorii useri winry_ed_alchemist .Dany si Koizumi Emi deoarece au avut destul timp pentru a-si edita postu da vad ca le-a fost lene"
Poti fi mai explicita??la ce nu a dat edit la acest topik sau ce??Mi se pare ca esti cam dura(fara suparare)......
On topik:stiti parerea mea...daca nu uitati va mai in sus
Sus In jos
Ichigo
Bankai
Bankai

MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Sam Mai 09, 2009 6:35 pm

~L@v3l3ss~ a scris:
"de aceea o sa vi le sterg la urmatorii useri winry_ed_alchemist .Dany si Koizumi Emi deoarece au avut destul timp pentru a-si edita postu da vad ca le-a fost lene"
Poti fi mai explicita??la ce nu a dat edit la acest topik sau ce??Mi se pare ca esti cam dura(fara suparare)......
On topik:stiti parerea mea...daca nu uitati va mai in sus
Pai da la acest topic ma refer Put ya ass on work! ca au facut spam daca nu faceau spam mai ziceam si au avut mai mult timp sa isi editeze niste amarate de posturi de aceea le-am sters alta data sa isi editeze postruile sau sa nu mai faca spam ca daca e numai spam aici se duce naibii forumu I\'m dead... si eu doar le zic dar daca le e lene sa le editeze degeaba Silent...

MesajSubiect: Re: Personajul preferat   

Sus In jos

Personajul preferat
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bankai :: † Anime † :: Alte anime-uri :: Full Metal Alchemist-
Mergi direct la: