Bankai

Semnaturile nu au voie sa depaseasca dimeniunea de 600x150 pixeli

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Naruto - parere personaj

In jos 
AutorMesaj
Mimi
New Student
New Student

Data de înscriere : 18/04/2009
Varsta : 22
Localizare : Sub nisipuri in Alaska

MesajSubiect: Naruto - parere personaj   Dum Apr 19, 2009 2:17 am

Eu cred despre Naruto Uzumaki ca este un ninja destul de priceput chiar daca uneori este enervant si se crede prea mare plus ca uneori e prea inebunit dupa acel vis al sau de a deveni Hokage,la sfarsit va devenii dar pana atunci mai e ... cam atat pot sa spun eu despre Naruto ... astept sa vad ce credeti si voi despre el! Je ne!

Ultima editare efectuata de catre Mimi Miha Misa in Mar Apr 21, 2009 5:22 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Dexter
Bankai
Bankai

MesajSubiect: Re: Naruto - parere personaj   Dum Apr 19, 2009 1:48 pm

Ai fi putut pune si tu comment...Pai Naruto: ninanui nu-i prea place comportamentul lui de infumurat, dar ramane nr 1...deasupra lui Neji...pe care il consider nr 1 dupa Naruto :))))

Sus In jos
http://senbonzakura.wikiforum.ro
Dany
New Student
New Student

Varsta : 31
Localizare : Bacau

MesajSubiect: Re: Naruto - parere personaj   Dum Apr 19, 2009 4:32 pm

Naruto - hm de cand era mic vroia sa fie respectat si mereu cu un vis candva sa devina hokage ,cu timpul a reusit sa le castige respectul tuturor
si cum a spus shikamaru in manga "cand sunt cu naruto ...ma face... sa vreau sa merg cu el "lol sa nu credeti ca am retinut fiecare cuvant am tras putin cu ochiul la cap 443

Prin multa munca si antrenamente a reusit sa fie unul dintre cei mai puternici ninja din konoha incat a reusit sa invinga un akatsuki de unul singur bineinteles cu ajutorul vulpii cu noua cozi si in sage

Desi nu e personajul meu preferat din acest anime cum a zis si Aizen ramane numarul 1
Sus In jos
http://www.alwaysanime.net/
Ichigo
Bankai
Bankai

Varsta : 25
Localizare : Karakura town/Soul Society

MesajSubiect: Re: Naruto - parere personaj   Lun Apr 20, 2009 10:58 pm

well Naruto ce imi zice acest personaj :-? Pai acest personaj imi inspira ca el e un tip enervant cam prost si cam fraier cum zice Sasuke sau cum ii mai zic adica tastez saske el viseaza sa ajunga Hokage intr-o zi si poate a reusit in manga ca eu nu am mai continuat sa ma uit la anime ca mi sa parut ca a devenit extrem de plictisitor mai ales in Shippuden de la episodu 40 in sus nu m--am mai uitat la el oricum intradevar mia placut acest anime si in plus chesita e ca animeul se numeste fix taman dupa numele persoanajului principal Naruto hmm am cam combinat -_-" dar macar miam zis parerea :P Si mereu zice ca eu sunt numaru 1! Belive me! Ca voi ajunge Hokage intr-o zi!Sa credeti asta pe cuvant de ninja! I\'m Gai Sensei!

Data de înscriere : 20/04/2009
Localizare : epfff..nu conteaza

MesajSubiect: Re: Naruto - parere personaj   Joi Apr 23, 2009 2:53 am

Pai Naruto imi place acest personaj deoarece este simpatic si foarte amuzant I\'m Gai Sensei! nu prea se intelege cu Sasuke si o place pe Sakura... Visul lui mi s a parut foarte interesant de a deveni Hokage(cred ca asa se scrie ;))] este singurul din echipa[naruto uzumaki sasuke uchiha si sakura haruno] cu acest vis...nu stiu mi se pare cel mai reusit "clovn"....si foarte puternic sa nu uitam de asta... i as da 10+++ daca ar fi nevoie sunt fana lui nr. 1 Bravo! mi a placut cel mai mult baitaia cu gaara prima intalnire cu orochimaru(cred ca asa se scrie) cand i a pus cele 5 semne si batalia cu neji etc...sincer naruto mi se pare foarte dragut puternic si amuzant... Yatta!!! cam asta e parerea mea bye be
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Naruto - parere personaj   

Sus In jos

Naruto - parere personaj
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bankai :: † Anime † :: Naruto-
Mergi direct la: