Bankai

Semnaturile nu au voie sa depaseasca dimeniunea de 600x150 pixeli

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Gaara-parere personaj

In jos 
AutorMesaj
Dany
New Student
New Student

Data de înscriere : 18/04/2009
Varsta : 31
Localizare : Bacau

MesajSubiect: Gaara-parere personaj   Mar Apr 21, 2009 3:55 pm

Personaj

Gaara este personajul meu preferat din naruto ,dupa care shikamaru si pein/nagato.

La ordinul tatalui sau la nastere i-a fost implantat in in el Shukaku-ul cu o coadă ,pentru a deveni cea mai puternica arma din satul nisipului dar cu timpul a inceput sa se teme de el si-a incercat sa il omoare.La inceput gaara vroia sa fie prietenos dar cu timpul si-a dat seama ca nimeni nu il iubea .La fel ca si naruto doar ca diferenta este ca in timpul copilariei nu a avut nici un prieten langa el ,gaara a devenit un copil ce isi tinea emotile i el dar in acelasi timp calm si tacut ,ce ucidea pe orcine cu sange rece.

Chiar si in relatiile cu fratii lui mai mari temari si kankura era rece

Pe fruntea lui scrie "demon ce se iubeşte doar pe sine însuşi"....

Dupa infrangerea lui in fata lui naruto si afland de la el ca stie bine cum se simte pentru ca si el are sigilata in el pe vulpea cu noua cozi ,gaara a decis sa ii protejeze pe cie dragi si in a doua serie ,Naruto Shippuden el devine Kazekage..formand in acelasi timp o prietenie cu naruto.

Voi ce parere aveti despre el?
Sus In jos
http://www.alwaysanime.net/
Mimi
New Student
New Student

Data de înscriere : 18/04/2009
Varsta : 22
Localizare : Sub nisipuri in Alaska

MesajSubiect: Re: Gaara-parere personaj   Mar Apr 28, 2009 1:16 am

Pe mine nu ma mira faptul ca ii place mirosul de sange si toate cele legate de asta a fost foarte singur cand era mic si nimeni nu l-a iubit si pe el mai ales cand unchiul lui la tradat adunci chiar a pus punctul pe I
Dar siner as vrea sa fiu si eu ca el ... nu stiu de ce dar asa simt ... mereu m-am intrebat cum e si cand vreau sa fiu tot mai singura atunci imi sar in fata toate persoanele pe care le cunosc si tin la ele ....

Sus In jos

Gaara-parere personaj
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bankai :: † Anime † :: Naruto-
Mergi direct la: